Toto je místo pro volnou diskuzi. Upozorňujeme, že nevhodné komentáře nebo komentáře obsahující reklamu budou smazány. Když návštěvníci přidají komentář na tento web, jsou shromažďovány údaje zobrazené ve formuláři pro komentář, dále IP adresa návštěvníka a řetězec user agent definující prohlížeč, což pomáhá k detekci spamu.

205 komentářů u „Diskuse

 • 25.12.2023 (15.13)
  Trvalý odkaz

  Mohl by mě pan Moravec, nebo někdo jiný kompetentní vysvětlit, proč máme x plochodrážních soutěží , jako extraligu, 1. ligu, přebor jednotlivců , MČR jednotlivců, závod dvojic…, ale žádný divácky smysluplný stěžejní seriál závodů, který by divák mohl pravidelně v průběhu roku sledovat, aniž by musel být plochodrážní turista po ČR ? Extraliga i 1. liga se jede jednokolově, tudíž na každém stadiónu zúčastněného klubu jenom jednou. V televizi či na streamu přenos není. Odhadem 60 – 70% závodníků jedou obě ligy, což moc divákovi ze sportovního hlediska smysl nedává. Přebor má 8 závodů, každý opět na jiném stadiónu, bez přenosu pro diváky. Jezdecký zájem je jen o první přebor, jako kvalifikaci do MČR jednotlivců, o ostatní závody přeboru už ze strany jezdců takový zájem není, což snižuje atraktivitu přeboru jako dlouhodobé soutěže. MČR jednotlivců jsou v současnosti dva závody, opět bez přenosu. Nebylo by lepší uspořádat jednu ligu, nebo jeden seriál závodů jednotlivců, která (y) by měla více kol a byl by i přímý přenos z každého kola, byť placený, jakožto stěžejní seriál závodů na ploché dráze v ČR ? Třeba za finanční účasti nějakého generálního sponzora. Možná by to uvítali i jezdci. Já jako fanoušek ploché dráhy určitě. Chápu že to není jednoduché, ale je to cesta jak plochou dráhu dostat k divákům. Na podzim se to se Zlatou přilbou s televizními přenosy zblázní a pak televize dává za sebou přenosy tří závodů, po zbytek roku nic.

  Reagovat
  • 1.1.2024 (15.49)
   Trvalý odkaz

   Přeji Vám hezký rok 2024 a dovolím si reagovat na Vaše připomínky v této diskusi. Soutěže musíme mít rozděleny na dvě výkonnostní skupiny. Ať už soutěž jednotlivců nebo družstev. Máme zájem přivést do našich soutěží nejenom elitní jezdce, ale umožnit závody i těm ostatním, pro které jsou závody s těmi nejlepšími měřítkem jejich výkonnosti. Každý seriál má i své pravidla a možnosti. U nás je to tak, že ústředí v podstatě řídí pouze soutěže jednotlivců a dvojic, kluby si pak řídí soutěž družstev.
   V mnoha případech je významným kritériem pro pořadatele ekonomika. Proto mají soutěže družstev pouze jednokolovou podobu a v soutěži MČR jednotlivců se jedou dva závody. Přeborové soutěže jsou pro širokou základnu a jsou podporovány s centra, s tím, že je zájem, aby se jezdilo na většině stadionů a mohli se zúčastnit jezdci, kteří nemají tolik jezdeckých příležitostí. V této soutěži není problém závodit v sobotu, pouze kluby ve větších městech, které mají problém pořádat závody o víkendu, protože prostě jsou limitovány i třeba otázkou dohody s místním obyvatelstvem jezdí většinou ve všední den.
   Sladit termínovou listinu se závody světových a evropských šampionátů no a třeba i se závody lig, které mají přednost nejenom díky své ekonomické síle, ale i díky přijatými pravidly také výrazně omezuje víkendové závodění. Dále pokud si myslíte, že není zájem o přenosy či streamy, není to pravda. V minulosti se zkoušela i Vámi navrhovaná finanční účast fanoušků. Bohužel byl tak malý zájem, že se to prostě nevyplatilo. Mistrovství republiky a Extraliga je tak pokrýváno televizními záznamy v pořadech Svět motorů, umístěných pak na webu České televize. Televizní přenosy z Prahy a Pardubic si za výrazné spoluúčasti zajišťují pořadatelé právě díky svým sponzorům a jejich zájmu o přenos. O ostatní závody zájem partnerů zatím není takový, aby si kluby reklamní čas při přenosech, které umožní dostat přenos do TV mohly dovolit zaplatit. Jednáme o tom na každé plochodrážní komisi, ale je to hodně těžké.
   Vím, že jsem Vás určitě svoji odpovědí neuspokojil, ale věřím, že jsem alespoň vysvětlil některé aspekty této problematiky.

   Reagovat
 • 11.12.2023 (20.55)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den.
  Jelikož plochodrážní ligy jsou pouze jednokolové, s jedním domácím závodem, rád bych se příští rok vypravil konkrétně na 1. ligu na nějaký mimo domácí stadion, abych viděl v sezóně více ligových závodů, než jeden. Zvažuji Pardubice. Jede se však ve středu ve všední den, což mě moc nevyhovuje, bydlím cca 300 km od Pardubic a v noci vlaky nejezdí. Prosím kdy je začátek a předpokládaný konec tohoto závodu. Nemohla by se 1. liga jezdit o víkendu se začátkem závodu třeba od 14 hodin, aby byla dostupná divákům s větších vzdáleností ?

  Reagovat
 • 4.12.2023 (12.47)
  Trvalý odkaz

  Vážení příznivci a podporovatelé ploché dráhy.
  Jako každoročně se naše předvánoční setkání uskuteční v úterý, dne 19.12. od 17 hodin v restauraci pod hlavní tribunou.

  Reagovat
 • 2.11.2023 (16.27)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, letos jsme přijeli do Pardubic osobně poprvé a musím říct, že to byla paráda a v neděli i super počasí. Vstupenky na příští rok se asi nezačnou prodávat tak brzo, že by se stihly koupit ještě před vánocemi jako dárek, nebo ano? pokud ne, kdy je obvyklý termín? Děkuji

  Reagovat
 • 20.10.2023 (15.08)
  Trvalý odkaz

  Dobry Den,

  Kdy budou prosím zveřejněny termíny Zlatých přileb 2025?

  ————

  Good afternoon,

  When will the Golden Helmets 2025 dates be published please?

  Reagovat
  • 30.10.2023 (14.02)
   Trvalý odkaz

   Předpokládáme, že kolem 12. 11. 2023 po jednání plochodrážní komise FIM.

   Reagovat
   • 30.10.2023 (14.03)
    Trvalý odkaz

    ještě se omlouvám, ale bude to termín závodu v roce 2024. Termín dalšího roku vědět nebudeme.

   • 16.11.2023 (15.27)
    Trvalý odkaz

    Sehr geehrter Herr Moravec,
    ich besuche nun seit über 40 Jahren ihr Speedwayrennen um den goldenen Helm, sowie die anderen Rennen an diesem Wochenende. Dafür benötigt es auch immer eine genaue Planung, was Urlaub sowie Hotelbuchung betrifft!
    Leider lassen sie sich in diesem Jahr sehr viel Zeit mit der Terminbekanntgabe. Ich bitte sie, den Termin für das Rennen um den Goldenen Helm doch langsam Zeitnah bekannt zu geben, ansonsten kann es passieren das sie auf den einen oder anderen Fan leider verzichten müssen , was nicht in ihrem und im Interesse der Stadt Pardubice sein kann !
    Vielen Dank!
    Dirk E.

   • 17.11.2023 (10.46)
    Trvalý odkaz

    Dirk,
    Es tut mir leid, aber wenn das Rennen zusammen mit dem FIM-Rennen organisiert wird, kann es gemäß den Regeln nach den Informationen den WM- oder ME-Terminen veröffentlicht werden.
    Jedes Jahr veröffentlichen wir den Termin Mitte November. Auch dieses Jahr ist es das Gleiche. Ich glaube, dass wir uns vom 4. bis 6. Oktober in Pardubice sehen werden.
    Danke für dein Verständnis.

 • 26.9.2023 (10.42)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  rád bych poděkoval všem organizátorům krásného sportovního víkendu .
  Mám pouze jednu připomínku a to prodej vstupenek do sektoru stání Jih. Již mnoho let jezdíme s přáteli pravidelně na celý plochodrážní víkend a jsme z toho docela smutní a znechucení jak se neustále zmenšuje prostor pro normální návštěvníky a neustále přibývá stanů a ohraničených zón pro
  VIP.. Při zakoupení lístku, se mi ukáže mapka a žádné ohraničené VIP sektory v ní nejsou, ale jaké je překvapení, když již v pátek po příchodu na stadión k našemu zděšení je minimálně polovina sektoru ohraničená a zastavěna stany. Co je ale paradox, tak v pátek ani sobotu nikdo tyto zóny a stany nevyužívá, jen zabírají nejlepší prostory na sledování závodu. Vím, že sponzoři přinášejí peníze, ale sport se dělá pro diváky a to jsme na sektoru Jih všichni kdo si zakoupí lístek.
  Myslím si, že Jih je takový malý kotel jako na fotbale nebo hokeji, ale určitě žádný klub nedává své hosty a VIP do kotle teda kromě vás ve Svítkově. Všude vždy použijí tribuny.
  Zkuste se nad tímto sdělením zamyslet, určitě nejsme jediní, komu tato záležitost leží v žaludku.
  Přeji hezký den.
  Petr

  Reagovat
  • 26.9.2023 (18.21)
   Trvalý odkaz

   Přeji Vám hezký den, vím, že Vás to překvapí, ale v podstatě navíc je tam jenom ten stan s občerstvením, které společnosti kupují většinou pro své zaměstnance. Dbáme o to, aby jsme neprodali do tohoto sektoru více vstupenek než je tam plánováno míst. Každý s partnerů si pro všechny své „hosty“ kupuje vstupenku do těchto prostor ve stejné hodnotě, jako každý divák v tomto sektoru. Jinak nemáte tak úplně přesné informace, třeba ve Vojens je takto řešena celé první zatáčka.
   Souhlasím však s Vámi, že by neměli být blokována místa na závod na který nejsou vstupenky zakoupeny.

   Reagovat
 • 26.9.2023 (8.47)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den pane Moravec. Především bych chtěl Vám, panu Erbanovi a celému týmu kolem Zlaté přilby poděkovat za krásné nedělní odpoledne a celkovou organizaci celého plochodrážního supervíkendu a jubilejního 75. ročníku. Pravidelní návštěvníci Zlaté přilby většinou ploché dráze rozumějí a v Pardubicích jsou vždy oprávněně nejen na jezdce, ale i na pořadatele nároční. Nejinak tomu bylo i letos. Jezdci a především dobrovolní pořadatelé vždy při takovémto svátku ploché dráhy předvedou co nejlepší výkony a to, že se náročný fanoušek vrátí i příští rok je známka neoddiskutovatelného faktu, že to v rámci podmínek jaké máte děláte nejlépe jak jen můžete. Velké Díky všem. Podrážděná reakce Jasona Doyla po vypadnutí ze závodu ve finále z prvního místa se dá chápat. Doufejme, že J. Doyle Pardubice nezavrhne a přijede i příští rok. Byla by to škoda. Tribuny jasně daly najevo, že si vítězů tohoto těžkého závodu váží, o čemž svědčí i zasloužené ovace pro legendu Ove Fundina. Opravdovým klenotem motoristického sportu není pouze samotná zlatá přilba od pana Lejhance, ale především značka Zlatá přilba. Udržte ji prosím ať můžeme zase příští léta zavítat na svítkovský stadion a oslavit nefalšovanou speedway. Děkuji.

  Reagovat
 • 25.9.2023 (18.37)
  Trvalý odkaz

  Zdálo se mi to, nebo Doyle ani nepřišel na vyhlašování?

  Reagovat
 • 24.9.2023 (17.36)
  Trvalý odkaz

  Dnes opravdu super závody, super počasí, žádné vážné pády…Díky pořadatelům, ale už nemohu poděkovat rozhodčímu ZP, téměř identické pády, Castagna vyloučen, Doyle ve finále nikoliv, možná proto, že se jednalo o něho.To byla velká kaňka na závodech. Ještě jednou díky všem v čele s panem Erbanem!

  Reagovat
  • 25.9.2023 (9.17)
   Trvalý odkaz

   Podívejte se na záznam Castagna spadl sám Doyle byl sražen zadním kolem

   Reagovat
 • 24.9.2023 (8.39)
  Trvalý odkaz

  coste provedly s Dudkem, to byl muj favorit číslo jedna, jen si dělate z lidi blaZNY.

  Reagovat
  • 24.9.2023 (9.43)
   Trvalý odkaz

   Pane však Dudek ide dnes PL extraligu o tretie miesto či sa ma naklonovat ?

   Reagovat
 • 23.9.2023 (9.53)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, chtěl bych říct, že jsem byl včera na hlavní tribuně v sektoru X, a je tam opačné číslování sedaček. Vznikaly tam poměrně zmatky jelikož je docela rozdíl když jsem si koupil vstupenku s tím, že budu blíž u startu a najednou bych měl sedět úplně na druhé straně sektoru. Tak bych chtěl poprosit o oprávení, protože nejen já by jsme rádi seděli na místech, které jsme si opravdu koupili a s předstihem vybrali. Děkuji za odpověď.

  Reagovat
  • 23.9.2023 (11.20)
   Trvalý odkaz

   Potvrzuji. Zažili jsme včera to samé. Již několik let chodíme s partou na stále stejná místa a potkáváme se s již známými fanoušky včetně celých rodin z Německa. Chybička se vloudila a celý sektor je očíslován zcela naruby, což způsobilo určitý chaoz. Pokud toto nebude pořadatelem nějakým způsobem napraveno, v neděli bude situace ještě horší.

   Jinak včerejší závody super, škoda deště, který nám to trochu pokazil.

   Reagovat
  • 23.9.2023 (13.11)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, je toto vyřešeno? Opravdu nerada bych zítra seděla dál od startu nebo se s někým dohadovala… Děkuji za odpověď.

   Reagovat
  • 23.9.2023 (21.48)
   Trvalý odkaz

   Omlouváme se, ale děvčata se tento omyl, který vznikl při sobotní brigádě dnes snaží napravit, snad se to povede. Chápeme Vaše stížnosti. Prosíme za prominutí.

   Reagovat
 • 22.9.2023 (22.07)
  Trvalý odkaz

  Dobrý večer, pane Moravec. Vím, že toho v tuto chvíli máte hodně, ale chtěl bych Vám sdělit dojmy z dnešního závodu. Dnes jsem navštívil Váš stadion a vstupence je napsáno „MISTROVSTVÍ EVROPY JEDNOTLIVCŮ NA PLOCHÉ DRÁZE“. Od prvního okamžiku jsem měl pocit, že jsem na diskotéce a plochá dráha je pouze doprovodný program. Osoba, která obsluhuje mixážní pult, asi tento druh sportu nevyznává. Hudba byla neskutečně nahlas, že nebylo rozumět vlastního slova. Hrála i během veškerého hlášení a absolutně tím byla degradována práce spíkrů. Jediná chvíle, kdy byla vypnuta, bylo 5 vteřin před startem jízdy a ihned po projetí cílem, byla opět spuštěna. Nevím zda to byl požadavek promotéra závodu nebo vlastní iniciativa již zmíněné obsluhy. Přišel jsem na závody ploché dráhy a chtěl bych slyšet zvuk motorek. A to nejen při jízdě, ale i při najíždění na start. Chápu že to může být dobré vyplnění „hluchého“ prostoru při úpravě dráhy. Ale neustálé ducduc – proč? Když budu chtít jít za hudbou, půjdu na akci, která je zaměřena tímto směrem. Těším se na sobotní i nedělní závody a budu doufat, že si je všichni užijeme bez obtěžující hudby. Věřím, ze nejsem sám komu to vadilo.

  Reagovat
  • 23.9.2023 (11.15)
   Trvalý odkaz

   Zravím.Je vidět,že na motosport nechodíte,jelikož k tomuto sportu hudba patří.To raději seďte doma v obýváku a koukejte na televizi.

   Reagovat
 • 22.9.2023 (14.04)
  Trvalý odkaz

  dobrý den, v letošní soupisce jsem si nevšiml
  Václava Milika. bude startovat naše hvězda nebo ne ?
  děkuji za odpověď

  Reagovat
 • 22.9.2023 (8.51)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, prosím, můžete naznačit, kdo z minulých vítězů ZP se zúčastní sobotní autogramiády? Děkuji Jiří Brandstiller

  Reagovat
  • 22.9.2023 (21.53)
   Trvalý odkaz

   Ove Fundin, Nicki Pedersen, Rune Holta, Milan Špinka, Jiří Štancl, Tomáš Topinka, Václav Milík

   Reagovat
 • 21.9.2023 (19.29)
  Trvalý odkaz

  A je to tady, ze startovní listiny začínají mizet hvězdy – již 2 Australané a místo nich se objevuje ukrajinská enkláva. To se opravdu těším, divil jsem se, že na původní startovce nebyl žádný. Zřejmě zasáhl sám velký Volodymyr… Kolik těch s hvězdičkou ještě do neděla zmizí? Je teprve čtvrtek….

  Reagovat
  • 22.9.2023 (7.28)
   Trvalý odkaz

   Taky jsem si říkal, že šéfka ministerstva války to tak nenechá.☺

   Reagovat
   • 22.9.2023 (8.49)
    Trvalý odkaz

    Cakal by som,ze aspon tu sa nebudu vyskytovat priblble komentare proruskych fanatikov,nuz ale ocividne som sa mylil…

   • 22.9.2023 (12.39)
    Trvalý odkaz

    Sledovat blbce manévrovat je většinou zábavné, v tomto případě tomu tak není.

   • 22.9.2023 (16.16)
    Trvalý odkaz

    Ovcomrde, táhni do Žarnovice a neurážej tu někoho, že má přiblblé příspěvky, nikdo na Tebe není zvědavý.

   • 25.9.2023 (9.32)
    Trvalý odkaz

    ………přesně tak, protezovani UA v ČR už nabývá obřích rozměrů a plus to že jich 500 000 musíme živit z našich dělnických daní štve už 99% slušných českých občanů……..

  • 22.9.2023 (23.37)
   Trvalý odkaz

   Karel: Ty si tahni do svojho Russka a nesmrad tu medzi slusnymi ludmi. Nikto tu naopak na Tvoje hlupe prispevky nie je zvedavy.Adios

   Reagovat
 • 21.9.2023 (10.12)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den.
  Na Zlatou už jezdím více jak půl století ale tak bídnou startovní listinu nepamatuji.
  Počasí se mění co takhle posunout termín tak na konec října kdy je už vše odjetý.
  Těž
  ce se rozhoduji jestli na tu 75půjdu.
  Hezký den.

  Reagovat
  • 21.9.2023 (10.22)
   Trvalý odkaz

   Mám pocit, že se mění i požadavky jezdců, takže otázkou je kolik reálně jezdců nejede kvůli termínu a kolik kvůli $ $ $ . Navíc konec října z hlediska počasí, taky není asi úplně šlágr. Do toho už XX jezdců může mít po sezóně….

   Reagovat
   • 21.9.2023 (10.51)
    Trvalý odkaz

    Je to škoda .Podle mě nejlepší stadion v Evropě.Bohužel jde to do kopru jako všechno tady.

   • 21.9.2023 (18.41)
    Trvalý odkaz

    Fakt jo???? Můžou být dva nebo tři (s Kvěchem), čtyři (s Dudkem) i pět (s Frickem). Nehledě na divoké karty SGP. To je celkem nepodstatný – mně prostě vadí, když tady lidi šíři negativní náladu místo toho, aby se těšili na to, co nás o víkendu čeká….. A stojím si za tím, že startovní listina je velmi dobrá….

  • 21.9.2023 (13.56)
   Trvalý odkaz

   Startovní listina je vyrovnává vyhrát muže kdokoliv. Chvalim práci Pardubic.

   Reagovat
  • 21.9.2023 (13.58)
   Trvalý odkaz

   Jaký je plán b na případný přeložení SECU ? Počasí zatím ukazuje že v hodině závodu bude pršet . Nevim zatím zda vstupenky zakoupit

   Reagovat
  • 21.9.2023 (13.58)
   Trvalý odkaz

   Výborně, pane Miroslave – já miluju takovéhle komentáře, jakým jste nás tady právě obohatil…. Pojďte mně prosím říct, kdo vám tady tak moc chybí, vezmeme-li v potaz to, že se v neděli jede v Polsku finále extraligy…. bude zde 5 jezdců, kteří pojedou příšti rok GRAND PRIX a spousta dalších skvělých „sokolíků“. V čem je letošní listina horší nez ta loňská, kolegáčku??? Vy nám tady fakt chybět nebudete …….

   Reagovat
   • 21.9.2023 (14.05)
    Trvalý odkaz

    5 jezdců kteří za rok pojedou GP? Mohu vědět kteří, já napočítal 2 (Doyle, Wozniak)

   • 21.9.2023 (17.21)
    Trvalý odkaz

    No výborně.Tak jste poučil stareho mazáka ZP .Tak že Milík má naději získat
    2 Zlatou.

 • 21.9.2023 (8.46)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den apne Moravec,
  moc si vás vážim jaksestaráte o Zlatou přilbu a chci se vás zeptaco znamenaj ty hvjezdičky u těch závodníků?to ste označili jako největši hvězdy? Moc děkujuju za odpověď,už se těšim na neděly. Jirka

  Reagovat
  • 21.9.2023 (10.05)
   Trvalý odkaz

   Jo, proto jí má třeba Covatti a u Doyla či Dudka není…

   Reagovat
  • 21.9.2023 (19.17)
   Trvalý odkaz

   Omlouvám se, trochu jsme obrátili, protože jsme museli stratovní listinu uzavřít napsali jsme na web všechna jména se kterými manažer závodu jednal a oni mu účast přislíbili, následně jsme odeslali kontrakty. U jezdců u kterých nemáme podepsané je hvězdička. Věřím, že však přijedou.
   Děkujeme všem fanouškům za podporu a to obrovskou, Zdá se, že po mnoha létech bude vyprodána západní tribuna. Výrazně naplněný bude sektor na stání jih.
   Vím, že tu nejsou závodníci SGP z Wroclawi a Lublinu, vím, že tu není Martin Vaculík, ale listina je podle mně kvalitní a slibuje velkou bitvu. Děkujeme.

   Reagovat
   • 22.9.2023 (11.22)
    Trvalý odkaz

    To vám ze srdce přejeme
    ,ale po mnoha letech bohužel zůstaneme u TV.Zustaneme to značí celá parta 6stašedesátníků.
    At se daří a at je proboha lépe.

 • 20.9.2023 (12.07)
  Trvalý odkaz

  Hello

  Weather forecast is not good for friday.
  What is plan B for SEC ?

  Reagovat
 • 20.9.2023 (8.18)
  Trvalý odkaz

  Dobrý deň chcem sa opýtať Martin Vaculík nedostal pozvanie ? Alebo dostal a odmietol ZP? Koli prípadnému zraneniu pred poslednou GP v Toruni ?
  Ďakujem za odpoved

  Reagovat
  • 20.9.2023 (8.23)
   Trvalý odkaz

   Petr Moravec 14.9.2023 (10.27)
   Martin Vaculík se soustředí na SGP a zvolil variantu, že pojede jenom závody SGP….

   Reagovat
   • 20.9.2023 (8.56)
    Trvalý odkaz

    Diki za odpoved tak zas ani sa mu netreba veľmi čudovať bojuje o životný výsledok byt v prvej trojke na svete a nechce riskovať asi pripadne zranenie

    Škoda to je ale lebo tým pádom asi veľa fanúšikov zo Slovenska nepríde aj my sme už lístky predali žiaľ bohu ..

  • 20.9.2023 (12.02)
   Trvalý odkaz

   Je to skoda… ale tak my prideme,radi si pozrieme kvalitne preteky a zaroven podporime ceskych zavodnikov 🙂

   Reagovat
 • 13.9.2023 (6.47)
  Trvalý odkaz

  dobrýden jsem fanoušekplochý dráhy, ale i invalidní duchodce, dal jsem za listek tolim peněz a koukam vy vyřazujeje ze startovní listiny jména na které lákáte jen aby lidi kupovaly ty předražený lístky, proč třo dělate, kde jsou lidi z grand prix to snad ani není možný, myluju plochou dráhu a chci vidět nějaka známá jména ne co tam píšete. Jinak předražený nedobry klobasy už neřeším, koupim si u nas na višnovce nějakou levnou svačinu. Myluju plochou drahu a přeji vám ať seženete nějaka znama jména třeba Milíka václava. \děkuji za odpověď Jirka Mahnig Pardubice

  Reagovat
  • 13.9.2023 (15.17)
   Trvalý odkaz

   Nemluvím za ZP, ale Milík na soupisce je. Co se týče dalších jmen, tak Polské ligy finišují a rozpisy závodů jsou relativně čerstvé (finále se opět jede ve stejný den jako ZP tudíž jezdci Toruně a Lublinu padají) nebo v nižších ligách ještě ani finálové či barážové termíny nejsou, takže na co Vám je podpis někoho, kdo nakonec kvůli termínové shodě nemusí vůbec přijet. Navíc v tom není ještě započítané počasí, které pravidelně odepíše pár jezdců, kteří z důvodu posunu závodu nakonec nemohli přijet. Všichni víme, že liga má vždy přednost a dodám, že ZP je až za „11“ dní, tudíž času je zatím dost. PS: ono není zase tak lehké dát dohromady 36 jmen, když je k tomu dalších x závodů a nejdůležitější část sezóny jak z pohledu klubů, tak i závodníků.

   Reagovat
   • 13.9.2023 (19.00)
    Trvalý odkaz

    Toruń nejede finále.

   • 13.9.2023 (19.57)
    Trvalý odkaz

    A termíny na finálové a baražové souboje jsou známy již několik týdnů dopředu. Mění se jen v případě nepříznivého počasí….. Tak to prostě je !!

   • 14.9.2023 (9.15)
    Trvalý odkaz

    Omlouvám se, samozřejmě Betard Wroclaw

  • 15.9.2023 (19.38)
   Trvalý odkaz

   Nikdy do diskuse nepíšu ale co jste tam napsal Jirko to se nedá. Nejdříve se naučte gramatiku ja také miluji plochou ale abych psala tvrdé y vy to máte podle dráhy je tvrdá. Ten Váš každoroční pláč jak je to drahé už také unavuje myslíte že jezdci pojedou zdarma z lásky k pořadateli? Prosím sedněte si k televizi a nemáte skoro žádné náklady. Píšete že jste invalidní důchodce to je úplně jedno protože si stezujete jako všichni důchodci a možná jste na tom lépe než mi pracující. Přeji Vám aby jste našel sponzora na příští ZP a konečně přestal plakat

   Reagovat
   • 19.9.2023 (18.48)
    Trvalý odkaz

    vi jsete napsala spatne mi ma byt tvrde i. a i kdyz je todrwhy tak v hedeli ojhdu uz kvuly panu Moravcovi mam jo rad jakmoderuji.tesim se moc

  • 17.9.2023 (8.33)
   Trvalý odkaz

   Jak je na tom Jason Doyle po včerejším pádu ve Vojensu nemůžu nikde zjistit (a to se „po čertech“ snažím)….. Nevíte někdo víc?

   Reagovat
   • 17.9.2023 (8.56)
    Trvalý odkaz

    podle jeho slov nemá nic zlomeného a děkuje za podporu fans.
    sportowefakty.pl

   • 17.9.2023 (17.54)
    Trvalý odkaz

    Dobrá zpráva pro jeho příznivce. Potvrdil, že do Pardubic pokud se jeho zdravotní stav nezmění, přijede. Informace z nedělního odpoledne po jeho telefonátu s panem Erbanem.

   • 18.9.2023 (9.13)
    Trvalý odkaz

    Jason Doyle has no broken bones, but is not riding for Ipswich at Belle Vue tonight, Monday 18th September,, in the British Premiership play off semi finals.

    I doubt we shall see Jason at this year’s Golden Helmet.

 • 12.9.2023 (23.06)
  Trvalý odkaz

  Tak dobře – chápeme všichni, že máte spoustu starostí s připravou „VELKÉHO VÍKENDU“, na který se i já osobně neskutečně těším. Přesto si ale myslím, že v této chvíli (9 dní před startem) by možná bylo vhodné začít na vznesené dotazy (byť jen krátkými příspěvky) reagovat. Všichni bychom to ocenili !! Hezký den panu Moravcovi i všem ostatním zainteresovaným přeje Mates z Jičína. Oleeeeeee !!

  Reagovat
 • 12.9.2023 (20.49)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, mohu se prosím zeptat, proč už není na startovní listině Jason Doyle? Děkuji

  Reagovat
  • 14.9.2023 (10.27)
   Trvalý odkaz

   Přeji hezký den, nemáme zpět podepsaný kontrakt, ale Jason nám start slíbil, měl o něj zájem, jsme dohodnuti. Pouze ta administrativa. Je to i proto, aby nám někdo nevyčítal, že napíšeme jezdce, on zde není a dotyčný si koupil drahý lístek. Mohl bych ho pod číslo 1 napsat, ale jak jsme slíbili, píšeme ty co nám vrátí kontrakt, prostě víme, že jeho start může zhatit pouze zranění. Stejně víme, že jeho soupeř o medaili v SGP Martin Vaculík se soustředí na SGP a zvolil variantu, že pojede jenom závody SGP. Pokud by nebyla tato situace a chápeme, že Martin má životní šanci na medaili, domluvili bychom se. Akceptujeme to. Velmi příznivě se vyvíjí jednání s Patrykem Dudkem. S Toruně jsme měli zájem ještě o jednoho jezdce, ale nejsme schopni splnit jeho požadavky. Jezdce SGP z Czenstochowé tady uvidíte v pátek, na rozdíl od Patryka Dudka jsme se nedomluvili na cestě Pardubice – Czestochowá – Pardubice.
   Jinak se omlouvám, že je toto první reakce, ale nějak nestihám. Prosím sledujte naše stránky, většino kolem dvacáté hodiny tam doplňujeme jména, která ten den přijdou podepsaná.
   Děkuji za pochopení.

   Reagovat
 • 10.9.2023 (7.41)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,půjde už konečně na pokladnách platit kartou?A je v areálu směnárna?

  Reagovat
  • 10.9.2023 (8.41)
   Trvalý odkaz

   Jste z marsu?V krajském městě je směnáren jistě dost,jedna je třeba v Globus Semtín.

   Reagovat
 • 26.8.2023 (1.46)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, chci se zeptat, kdy bude otevřena akreditace na Zlatou přilbu 2023?
  Děkuji JN

  Reagovat
 • 31.7.2023 (21.42)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  mohu se zeptat kdy (a zda) doplníte údaje (od vylučovacích jízd až po finále) a výsledky z loňské Zlaté přilby 2022?
  Bohužel jsem program z loňska ztratil a rád bych si doplnil start. listinu a další.
  Děkuji

  Reagovat
  • 3.9.2023 (17.44)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, můžu vám to poslat třeba na Messenger ofocené z mého programu

   Reagovat
   • 15.9.2023 (9.34)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den,
    to by bylo super. Jestli Vás tedy mohu poprosit…
    Tel 731 587 874.
    Děkuji moc.
    Jirka Hrdlička

 • 4.6.2023 (21.10)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, už se vědí nějaké podrobnosti k středečním závodům?

  Reagovat
 • 12.4.2023 (11.55)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  zvažte vhodnost užívání nelegální reklamní plochy umístěné v Pardubicích u Lidlu u nádraží. Na výjezdu z parkoviště po levé ruce je reklama na sobotní závod ME družstev.
  Nepodporujte byznys s nelegálními billboardy. Krom toho, že tyto poutače jsou nebezpečné a nevzhledné, házíte městu klacky pod nohy.
  Děkuji Vám.

  Reagovat
  • 12.4.2023 (16.09)
   Trvalý odkaz

   Vážený pane, my máme uzavřenou pětistránkovou smlouvu na tuto plochu, ve které pronajimatel prohlašuje, že tuto plochu pronajímá na základě smlouvy s vlastníkem pozemku a má všechna oprávnění. Pokud tomu tak není a budeme o tom městem Pardubice nebo majitelem pozemku informováni, požádáme smluvního partnera o vyjádření a budeme postupovat ve shodě s městem Pardubice nebo majitelem pozemku.
   Věřte, že jsme ti poslední, kteří by dělali něco proti našemu skvělému partnerovi, kterým město bezesporu je. Billboardy a výlepové plochy si vždy na základě nabídky pronajímáme a za tuto službu platíme. Víte-li něco jiného, prosím spojte se přímo s námi. (amk.zp@wo.cz). Děkuji.

   Reagovat
  • 6.4.2023 (9.27)
   Trvalý odkaz

   250 Kč
   Myslíme si, že na závod, který slibuje opravdu kvalitní podívanou je to odpovídající.

   Reagovat
   • 11.4.2023 (1.32)
    Trvalý odkaz

    zdarma, nic se nemění v tomto našem přístupu.

 • 13.3.2023 (10.49)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, ještě se neví jaká pojedou družstva při ME v dubnu?

  Reagovat
  • 21.3.2023 (7.29)
   Trvalý odkaz

   Česká republika, Velká Británie, Dánsko (nový manažer Nicki Pedersen má premiéru) a Ukrajina. Do Super finále postupuje vítěz.

   Reagovat
 • 17.1.2023 (13.11)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, má někdo kontakt na fanklub Zlaté přilby? Děkuji. JN Pardubice

  Reagovat
 • 13.12.2022 (17.08)
  Trvalý odkaz

  Vážení příznivci.
  Letošní vánoční setkání speedway fans se bude konat!! A to v úterý, 20.12. od 15 hod. v restauraci pod hlavní tribunou.
  Těšíme se na setkání.

  Reagovat
 • 19.11.2022 (17.52)
  Trvalý odkaz

  Is there any news yet on the date of the 75. Zlata Prilba in 2023 ?

  My guess is 24th September, due to dates of Toruń SGP and Velka Pardubicka

  Accommodation for that weekend in Pardubice has already largely sold out. What’s left is extremely expensive

  Reagovat
 • 4.10.2022 (11.57)
  Trvalý odkaz

  Hallo, wann wird das Datum für das 75. Zlata Prilba bekannt gegeben?

  Reagovat
 • 27.9.2022 (19.22)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  25.9.2022 – skvělý zážitek a úžasná atmosféra.
  Bohužel nám tuto sportovní akci zkazili kuřáci, kteří nás za 950,- Kč celé (zhruba) 4 hodiny
  trvání akce obtěžovali svým zlozvykem. Bylo to velice nepříjemné a možná by bylo vhodné kouření na tribunách zakázat, tak jako je tomu např. na fotbalových stadionech.
  Pouze z tohoto důvodu to byla naše první a také poslední návštěva této ( jinak super ) akce.

  Reagovat
 • 25.9.2022 (19.41)
  Trvalý odkaz

  Super víkend,moc děkujeme pořadatelům za super víkend.

  Reagovat
  • 26.9.2022 (21.09)
   Trvalý odkaz

   My děkujeme Vám, bez fanoušků by to nebylo ono. Myslím, že jsme si to užili všichni.

   Reagovat
  • 24.9.2022 (17.36)
   Trvalý odkaz

   Vzhledem k tomu, že je v tuto chvíli v nemocnici je to pravda. Nahradí ho jiný Australan Rohan Tungate,

   Reagovat
 • 23.9.2022 (22.10)
  Trvalý odkaz

  Tomam radost poradste Dudka slibovali, kopil sem si vstupenku a ted vidimže nenitam, na startovce. Promně jako invalidniho duchodce vidite co to je peněz zavstupenku-? Pan Moravectakovi slušny člověk a ted tohle. moc vákmděkuju vubec semy to nelíbí.Mahnig

  Reagovat
  • 23.9.2022 (22.38)
   Trvalý odkaz

   Na stránce AMK ZP Pardubice nikdy Patryk Dudek ve startovní listině Zlaté přilby nebyl. Říkali jsme, že o jeho startu jednáme.

   Reagovat
   • 24.9.2022 (18.03)
    Trvalý odkaz

    toje zajmavý všude vmedijích ste psaly, že Dudek bude obhajovat, dělaze si z lidi jen legraci aby koupily vstupenkyanic pak. to neni dobré jednani. aleneda si nic dělat. Nevite jestlizejtra bude nahodou pršet? budousetam někdeprodavat pláštěnky, sem invalidniduchodce ale plaštenku bich si koupil? Těším se nad zitřeki když Dudek nepřijede. pane Moravce hodně zdaru,fandim vam!!!

  • 24.9.2022 (11.02)
   Trvalý odkaz

   Pane ale vy vôbec nemusíte ľutovať ze ste si vstupenku kúpili budú tam iné mena Doyle,Bewley ,Zagar ,Kvech ,a další
   Patryk Dudek by nemohol prist kedze v pondelok ide vo Svedsku ligu tam zarába peniaze časovo by to nestihol aspoň tak to bolo písané v médiách.

   Reagovat
 • 20.9.2022 (18.38)
  Trvalý odkaz

  Je to tak, díky Bohu. Už je to i na stránkách Falubaz Zielona Gora – takže to je tutovka! Myslím, že se máme na co těšit….. Rád bych se od někoho zasvěceného z vedení ZP (pan Moravec či pan Erban) dozvěděl, co se to vlastně v Polsku dělo…. Ať tak nebo tak, už se nemůžu dočkat víkendu……. Tom z Jičína

  Reagovat
 • 20.9.2022 (16.19)
  Trvalý odkaz

  Takze podla najnovsich info – finale prvej ligy sa ide v sobotu!

  Reagovat
   • 20.9.2022 (17.28)
    Trvalý odkaz

    Překlad není potřeba:
    We wtorek Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała jednak, że daty meczów w pierwszej i drugiej lidze ulegają zmianom.

    Mecz w Zielonej Górze został przełożony z niedzieli na sobotę (godz. 15), zaś ten w Opolu odbędzie się dzień później (godz. 14).

 • 20.9.2022 (9.47)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den moc bi mě zajimaloa jaká buda startoivní listina, vždyt tam chybí hopdně jmen, jestli si mám koupit vuběc listek. četl jsem že se jede i polska liga,t o je strašný pujede tu vuběc někdo dobrý? douffam že ano abich si mohl koupit listek. Nevíte někdokolik tam budou stát klobási v dnešní době asi hodně že? vezmu si teda svačinu.děkuji Jirka

  Reagovat
  • 20.9.2022 (10.05)
   Trvalý odkaz

   Klobása bude tak od 250kc za 100dg tipujem… 😂😂😂

   Reagovat
  • 20.9.2022 (13.37)
   Trvalý odkaz

   Jirko ty jsi exot,každý rok s tebou to samé,Doyle,Hansen,Niels Iversen teda jestli ti ti něco řiká,já jsem spokojen,klobása na extralize za osmdesát pět.

   Reagovat
   • 20.9.2022 (19.56)
    Trvalý odkaz

    děkuju za správuale kolaga psal že budestt klobasa250Kč to bybylomoc drahy, 85kč bich ještě dal. Už se vi kdo teda přijede,nevite ještě? Co pan Moravec tohovi vážím moc ten takynevi? děkuju za správu Jirka Mahnig

  • 20.9.2022 (14.53)
   Trvalý odkaz

   Gramatika za 5 a asi si neni extra fanusik plochej drahy ked uvažuješ či kúpiš alebo nekúpiš lístok
   Nám tam nejde Vaculík a aj tak prídeme zo Slovenska chodíme každý rok lebo ZP v Pardubiciach ma svoju históriu

   Reagovat
   • 20.9.2022 (20.00)
    Trvalý odkaz

    já sem invalidni duchdce nemužu dát za listek moc penez! Tak ale fdanoušeksem nemaj duchodci invalidi nejaku slevu envit e někdo? jinak se těšim abi alemepršelo, snad ne.děkuju

 • 17.9.2022 (18.30)
  Trvalý odkaz

  Finále 1.ligy v Polsku příští neděli, to je zlej sen!! Tom

  Reagovat
   • 18.9.2022 (18.58)
    Trvalý odkaz

    Pritom prvy nahradny termin pre to finale bola sobota a nedela az ako druhy termin…

  • 20.9.2022 (8.14)
   Trvalý odkaz

   Pre zlé poveternostné podmienky v Zielonej Góre sa finálový zápas s Cellfast Wilki Krosno uskutoční o týždeň neskôr – 25. septembra o 15:00. Informáciu priniesla oficiálna sociálna sieť Falubaz. Pripomeňme, že prvý zápas skončil v prospech Wilkówa 50:40.

   Reagovat
 • 16.9.2022 (10.23)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdo bude moderátorem na závodě Speedway european championship?
  Předem děkuji za odpověď

  Reagovat
  • 16.9.2022 (20.38)
   Trvalý odkaz

   No přeci nelepší z nejlepších a to je Roman Hájek.

   Reagovat
 • 14.9.2022 (13.50)
  Trvalý odkaz

  Všechny startovní listiny jsou již na vašich stránkách vyplněny, jen ta nejočekávanější je stále prázdná – to je škoda ….. Tom z Jičína

  Reagovat
 • 14.9.2022 (11.30)
  Trvalý odkaz

  W ogóle nie Ma noclegów w Pardubicach w tej dacie 😛 A tak wgl kto jest na liście startowej coś wiecie ?

  Reagovat
 • 14.9.2022 (10.19)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  velice rád bych doplnil svoji sbírku programů ze závodů Zlaté přilby. Nemám ve sbírce hlavně programy novější, z let 2004 – 2020. Jestli můžete nabídnout některé programy, budu velice rád. Moje kontaktní adresa:
  football.programmes@seznam.cz
  Předem děkuji

  Reagovat
 • 8.9.2022 (8.07)
  Trvalý odkaz

  Krásný den, pane Moravec. Chci se pouze zeptat, kdy proběhne tisková konference k letošní ZP a nám budou tudíž odtajněna i první jména zčastněných jezdců…. Mnohokrát děkuji za odpověď a přeju Vám hodně zdraví a pevné nervy. Mates

  Reagovat
 • 7.9.2022 (7.58)
  Trvalý odkaz

  It is important to understand that how IELTS writing test is graded and by applying that knowledge, it will improve your band score which will enhance your band score. You can therefore offer the examiners exactly what they want and concentrate on the tasks that earn you good marks. It is four sections in size and only a few hours long in duration. It’s a big, comprehensive brain twister and covers all of your major areas of English language study: listening, reading, writing and speaking. Once you enter the test room, you’re stuck there till the end. IELTS Coaching in Laxmi Nagar.

  Reagovat
 • 4.9.2022 (20.49)
  Trvalý odkaz

  Dobrý večer chcem sa opýtať či už sa nejaké mena známe na ZP popripade kedy sa začnú zverejňovať a či budú aj jazdci z GP
  Kedze akurát skončilo druhe semifinále a Gorzow postúpil tak s Vaculikom a ďalšími rátať sa nemôže
  Hádam budú ale kvalitne mena aj tento rok

  Reagovat
 • 3.9.2022 (2.50)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč byl změněn systém Zlaté Stuhy z 24 závodníků na dlouhodrážní systém? Myslím, že starý systém „malé Zlaté Přilby“ nabízel větší zajímavost a pokud by se těch 6 míst navíc dalo českým mladíkům, mohlo by pro ně jít o první zkušenost z velkých závodů z níž by mohli těžit do budoucna. Nehledě na to, že současný systém nabízí jen 14 jízd a pro mnoho fanoušků je to prostě málo. Děkuji za odpověď.

  Reagovat
  • 9.9.2022 (1.46)
   Trvalý odkaz

   Systém musel být upraven vzhledem k přidání závodu Flat track, který je závodem mistrovství světa. Kapacita depa je maximálně naplněna při tomto závodě 32 jezdci. Proto jsme Stuhu zredukovali na 18. 50 jezdců je maximum co technický zvládneme. V letošním roce v ní bude startovat naše juniorská špička včetně Jana Kvěcha. Je to mezinárodní závod a nemůžou ho absolvovat jezdci kterým není 16 let. Takže určitě žádný z našich jezdců, který na to výkonnostně má ve startovní listině nechybí.

   Reagovat
 • 26.8.2022 (21.31)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, kdy bude zahájena akreditacie na Zlatou prilbu? Děkuji JN

  Reagovat
 • 12.8.2022 (12.16)
  Trvalý odkaz

  Zdravím, zajímalo by mě jaká byla nastevnost na extraligu, chodím stále a přišlo mi ze to byla za poslední dobu nejvíce navštívena akce kterou amk pořádala, samozřejmě nepočítám víkend kdy se jede zlata přilba. Děkuji za odpověď

  Reagovat
  • 23.8.2022 (18.20)
   Trvalý odkaz

   Ano, bezmála 1000 diváků včetně dětí byla nejvíce navštívenou Extraligou za poslední období. Děkujeme divákům, že měli trpělivost a nezlobí se na nás za zpoždění závodu.

   Reagovat
  • 23.8.2022 (18.24)
   Trvalý odkaz

   Ja, diese Ort ist beim Stadion. Es ist jedoch privat und der Club kann keine Buchung arrangieren.

   Reagovat
 • 11.7.2022 (15.40)
  Trvalý odkaz

  Letos poprvé pojedu na Zlatou přilbu. Jak je to s parkováním moto v blízkosti Stadionu? Děkuji za odpověď Meduna.

  Reagovat
  • 23.8.2022 (18.16)
   Trvalý odkaz

   U stadionu jsou dostatečně velké parkovacích plochy, myslím, že zaparkujete bez problémů.

   Reagovat
 • 3.6.2022 (16.45)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat proč se letos jezdí od 17 hodin a ne jako předešlé sezóny v 18 h .Do Pardubic to máme 2h cesty a tak start v 17h nestíháme.Je nám to líto protože jak říkám jsme skalní fandové . Děkuji Jitka

  Reagovat
  • 9.6.2022 (18.13)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, omlouváme se, ale k tomuto kroku jsme přistoupili z ekonomických důvodů. Jedná se o snížení počtu závodů za umělého osvětlení. Zatím jsme na 18 hodinu nechali Extraligu a pod světly se pojede i Finále SEC. Prosím dejte nám čas vyhodnotit současnou situaci. Děkujeme.

   Reagovat
   • 22.6.2022 (17.12)
    Trvalý odkaz

    Děkuji za odpověd a plně chápu vaše kroky Rubínová

 • 4.10.2021 (21.32)
  Trvalý odkaz

  Dobrý večer,děkuji za krásný víkend jako vždy,jen už prosím opravte několik let se táhnoucí chybu v programu u jména Fundin z Ole na Ove.

  Reagovat
  • 8.10.2021 (1.50)
   Trvalý odkaz

   Děkuji za upozornění, bude samozřejmě opraveno.

   Reagovat
 • 4.10.2021 (6.30)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  letos jsem navštívila svoji 50. Zlatou přilbu. Moc a moc děkujeme všem, kteří se na přípravě a průběhu závodu podíleli. Super závody, super počasí. Nádherný zážitek umocněný vítězstvím našeho favorita. Ještě jednou veliké díky. Přeji nám všem, aby příští ročník nic nepřekazilo a mohli jsme zase sedět na tribuně v Pardubicích, nejen na Zlaté přilbě. M. Pospíšilová a spol.

  Reagovat
 • 3.10.2021 (20.56)
  Trvalý odkaz

  Děkuji za krásný závod všem zúčastněným, všem, co se podíleli na přípravě Zlaté Přilby. Za mě super obsazená startovní listina, je mi jasné, že dostat sem hvězdy není jednoduché a vše je otázkou peněz. Je to tak i v případě světelné tabule na stadionu. Určitě její výměna není levná záležitost, ale tato světelná naprosto nečitelná tabule je jedinou kaňkou na těch báječných závodech.Už se těším na příští rok!!

  Reagovat
 • 2.10.2021 (20.18)
  Trvalý odkaz

  Lze koupit rodinnou vstupenku přímo v den závodu.

  Reagovat
   • 3.10.2021 (7.24)
    Trvalý odkaz

    Mohu se zeptat kdy proběhne losování do vylučovacích skupin a popř. kde a kdy to zjistím, děkuji za info

 • 2.10.2021 (17.54)
  Trvalý odkaz

  Kde se dají koupit vstupenky na internetu na ZP?A kolik stojí na hlavní tribunu VIP?

  Reagovat
  • 2.10.2021 (19.01)
   Trvalý odkaz

   Vstupenky na tribunu VIP jsou vyprodány. Kompletní informaci o prodeji na netu najdete v sekci vstupenky on-line.

   Reagovat
   • 3.10.2021 (6.21)
    Trvalý odkaz

    Prosím vás jak je to covidem, musím mít nějaké testy nebo něco takového?

 • 2.10.2021 (1.14)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  po změnách v promotérovi SGP je zjevné, že příští rok v Pardubicích neuvidíme MS juniorů, plánuje se nějáký jiný závod nebo po delší době uvidíme pouze dvoudenní závody?

  Reagovat
  • 2.10.2021 (19.02)
   Trvalý odkaz

   samozřejmě tuto situaci řešíme a vedeme jednání. Myslím, že v polovině listopadu bude jasno.

   Reagovat
 • 1.10.2021 (7.02)
  Trvalý odkaz

  Hallo,
  wird das digitale Impfzertifikat für den Stadionbesuch anerkannt?

  Beste Grüße
  Manfred W.

  Reagovat
 • 30.9.2021 (10.48)
  Trvalý odkaz

  Dobrý deň

  Martin Vaculík nepojde ZP? Lebo bol v štartovej listine a už neni
  Ak nejde viete uviesť aj dôvod ?

  Reagovat
  • 1.10.2021 (23.07)
   Trvalý odkaz

   Martin Vaculík se omluvil, od začátku byl uváděn jako jezdec, kterému byl nabídnut kontrakt, ale nepodepsal jej.

   Reagovat
 • 30.9.2021 (1.34)
  Trvalý odkaz

  Good morning.
  Will there be a broadcast from Zlatá Stuha on ČT or anywhere?
  Have a nice day.

  Reagovat
  • 4.10.2021 (6.32)
   Trvalý odkaz

   Vážení Pořadatelé,
   Po loňské mimořádné situaci sedět letos v ,,Popkovické zatáčce“ bylo super. Závody ploché dráhy super, jen pár postřehů od fans…
   Už nikdy by jsme nezvali již ,,Zhasnout hvězdu“ Chrise Holdera!!! To že se nafukuje vime, to že nejel Malé finále nám předvedl už podruhé!!
   Zlatá Stuha se jezdila v systému Zlaté přilby, vraťte to do té podoby, flaktrak nikoho nebere a netankuje!!! A na závěr je super že máme v zatáčce asi 10.ks toy toy ale zapomněli jste nám oznámit že ,,panapr“ si máme přinést svůj..Tomáš

   Reagovat
 • 28.9.2021 (6.47)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,přijedou závodníci z Polska ,když je ten covid?A do areálu můžou jen očkovaní v respirátoru?Nebo se bude testovat u vstupu?

  Reagovat
  • 28.9.2021 (8.59)
   Trvalý odkaz

   Co má na takovouhle otázku ten Moravec odpovědět ?? Miloši, Miloši – to je bída !!

   Reagovat
 • 27.9.2021 (18.53)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, bude možné si udělat antigenní test pro devítiletého syna u vstupu na stadión? Děkuji.

  Reagovat
  • 28.9.2021 (6.00)
   Trvalý odkaz

   Omlouvám se, ale nebude. Síť všech laboratoří je v ČR velmi hustá a my věříme, že každý divák je zodpovědný a do hlediště vstoupí podle pravidel vydaných MZ ČR k hromadným akcím.

   Reagovat
 • 27.9.2021 (8.53)
  Trvalý odkaz

  Hallo ,gibt es dieses Jahr wieder eine Autogrammstunde im Einkafzentrum in der Stadt ??
  bzw. eine Ausstellung von Jap ,Eso oder Jawa Motorräder ?

  Reagovat
  • 27.9.2021 (17.58)
   Trvalý odkaz

   Ja, es findet am Donnerstag statt. Derzeit haben wir keine Motorräder zur Ausstellung. Zum 75. Jahr des Rennens planen wir eine große Ausstellung.

   Reagovat
 • 25.9.2021 (7.59)
  Trvalý odkaz

  Hallo, ist Václav Milík nicht dabei?

  Mit besten Grüßen

  Reagovat
 • 23.9.2021 (15.11)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  prosím o informaci, jakým systémem se letos pojede Zlatá stuha, když ve startovní listině je 18. jezdců a na posledních dvou jsou cizinci, takže se o náhradníky asi jednat nebude.

  Reagovat
  • 24.9.2021 (5.06)
   Trvalý odkaz

   Systém závodu na dlouhé dráze. Vždy 6 jezdců, každý jede 4x. První 4 postoupí do finále, 5. – 10. pojedou o poslední dvě místa ve finále. Podobně se jelo v loňském roce bez té jízdy poslední šance.

   Reagovat
 • 20.9.2021 (13.06)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte jestli se dá v Česku zaplatit třeba jen na měsíc canal+premium kde dávají SGP a Polskou ekstraligu..Dík za odpověd Radek

  Reagovat
  • 3.10.2021 (4.49)
   Trvalý odkaz

   Omlouvám se, nevím o této možnosti. Možná se situace změnila, ale v minulosti to blokovala práva pro vysíláni v jednotlivých zemích.

   Reagovat
   • 3.10.2021 (15.11)
    Trvalý odkaz

    Kdo ví kolikrát se ZP zûčastnil světoznámý jezdec Zenon Plech a s jakými výsledky?

 • 20.9.2021 (8.41)
  Trvalý odkaz

  Dobry den.
  Rad bych věděl jaká budou opatřeni tykajíce se kovidu.Jaká bude kapacita lidí a jestli bude otevřena tribuna jih na stání. Díky.

  Reagovat
  • 20.9.2021 (18.59)
   Trvalý odkaz

   Budou otevřeny všechny tribuny. Věříme v naplnění stadionu.
   Na stadionu budou platit opatření MZ ČR platné v ten den. Prosíme diváky, aby je dodržovali.

   Reagovat
  • 19.9.2021 (14.56)
   Trvalý odkaz

   V úterý na tiskové konferenci zveřejníme první informace.

   Reagovat
   • 23.9.2021 (14.35)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den p.Moravec nevím jestli jsem se správně podíval ale proč není ve st.listině Václav Milík děkuji M.Čihák

  • 17.9.2021 (8.00)
   Trvalý odkaz

   Omlouváme se, možnost koupě VIP vstupenek je v tuto chvíli zastavena. Tribuna A je obsazena.

   Reagovat
 • 8.9.2021 (13.40)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den p.Moravec už máte potvrzené jezde GP. Jason Doyle je jasný ? Děkuji za info Michal Č.

  Reagovat
  • 23.9.2021 (14.30)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den p.Moravec nevím jestli jsem se správně podíval ale proč není ve st.listině Václav Milík děkuji M.Čihák

   Reagovat
 • 7.9.2021 (10.37)
  Trvalý odkaz

  Hallo, wann kann man mit der Startliste für den Goldenen Helm rechnen und wie viele Zuschauer sind zugelassen ?
  Beste Grüße

  Reagovat
  • 12.9.2021 (14.28)
   Trvalý odkaz

   Die Startliste werden wir am 21. September veröffentlichen, nach unseren Informationen hat kein Zuschauer ein Problem mit dem Besuch des Rennens.

   Reagovat
  • 12.9.2021 (14.27)
   Trvalý odkaz

   Sie müssen nicht, aber Sie benötigen einen Test oder einen Krankheitsnachweis.

   Reagovat
 • 25.8.2021 (7.12)
  Trvalý odkaz

  Guten Tag
  Wird es für die Rennen vom 01.10 -03.10 .21 Karten an den Stadionkassen geben ?

  Reagovat
 • 24.8.2021 (18.57)
  Trvalý odkaz

  Je to složité, protože nedokážeme informovat všechny diváky o včasnějším začátku závodu.

  Reagovat
 • 24.8.2021 (18.50)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den. Nemohl by jste znovu podat informaci na kterých stránkách se nechá sledovat GP. a polská liga,
  Děkuji.

  Reagovat
 • 23.8.2021 (7.34)
  Trvalý odkaz

  Jason Crump po zranění znovu trénuje nedostane pozvánku do ZP?

  Reagovat
 • 20.8.2021 (18.02)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, proč neposkytujete slevu na vstupném držitelům karty ZTP?
  Pavel

  Reagovat
  • 24.8.2021 (18.58)
   Trvalý odkaz

   Omlouvám se, na klasické závody letos neposkytujeme žádné slevy. Pouze závod o Zlatou přilbu má určitý slevový program.

   Reagovat
   • 12.9.2021 (13.38)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den,
    už se ví jakou bude mít letošní ZP účast jezdců? Kdy bude známá startovní listina.
    Děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *