Ve čtvrtek 17. března se uskutečnila Členská schůze AMK ZP Pardubice.

Pardubický klub měl k 10. 3. 2016 rovných 150 členů, v současné době jich je o devět více a 121 se jich zúčastnilo hodnocení roku 2015, přípravy letošní sezóny a především voleb výboru klubu na další čtyřleté období.
Členové klubu mohou být spokojeni, sportovní a organizační výsledky na velmi dobré úrovni, špatný není ani ekonomický výsledek uplynulého roku. Nebýt problémů s tím jak dostat nejmladší generaci na závodní ovály mohlo být hodnocení ještě lepší, Především tento problém je před nově zvoleným výborem klubu. Vedle zkušeného Evžena Erbana, který bez problémů obhájil předsednický post, poprvé roli místopředsedy klubu svěřili členové iniciativnímu Petru Makuševovi. Dalšími členy výboru byli zvoleni Aleš Dryml ml., František Kalina a Petr Moravec. Revizní komisi povede v dalším období Miroslav Štens spolu s Jaroslavem Kockem a Lubomírem Vozárem.

Jednání jednoho z nejvýraznějších klubů Autoklubu České republiky se zúčastnil president Autoklubu Dr. Roman Ječmínek a Generální sekretář FMS AČR Karel Nauš. Pro většinu členů byl také zcela určitě zajímavý příspěvek jednoho z hostů, jednatele společnosti D-Ana, majitele divišovské továrny Ing. Stanislava Diatka, který mluvil právě o spolupráci s pardubickým klubem v oblasti, která klub pálí, oblasti výchovy mladých a na které chtějí klub i továrna výrazně spolupracovat.

Členská schůze 2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *