Plochodrážní stadion v Pardubicích – Svítkově se pomalu probouzí ze zimního spánku. Pokud počasí nebude proti tak v pondělí vyjedou na zdejší dráhu první plochodrážní motocykly. Jenže novým začátků předchází v AMK Zlatá přilba Pardubice, který je na zdejší dráze doma, hodnocení toho co bylo. Více než stovka členů spolu s váženými hosty mezi které patřili náměstek Primátora města Pardubic Mgr. Jakub Rychtecký, Prezident Autoklubu České republiky JUDr. Jan Šťovíček, majitel společnosti vyrábějící plochodrážní motocykly Jawa  Ing. Stanislav Diatka, Starosta městské části Pardubice VI. Petr Králíček a generální sekretář FMS AČR Karel Nauš se ve čtvrtek sešla v prostorách stadionu na hodnotící členské schůzi tohoto klubu.

Hodnocení to bylo radostné, klubu se dařilo sportovně, pořadatelsky a přes některé problémy, které však přináší tato doba, nakonec i ekonomicky. To vše všichni přítomní, včetně presidenta Autoklubu nejenom konstatovali, ale hlavně si pochvalovali. Jen mladých zájemců o tento sport by nejenom v Pardubicích přivítali, ale pracují na tom, stejně jako na přípravách nejstaršího plochodrážního závodu světa, závodu o Zlatou přilbu.

Stejně jako v minulých letech i letos pogratulovala Členská schůze všem svým jubilantům letošního roku. Zvláštním oceněním je pak jmenování letos devadesátiletého Zdeňka Dubišara četným členem klubu.

Členská schůze je za námi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *