Vážení přátelé, přes veškeré problémy, které máme s přípravou letošního ročníku závodu o Zlatou přilbu jsme dospěli do závěrečné fáze. Děkujeme všem našim členům, kteří věnovali svůj volný čas přípravě závodu, který musí milovat, protože ho v tuto chvíli připravili stejně jako v minulých letech, kdy se však těšili na naplněné hlediště těmi co tento závod milují stejně jako oni, ale při vší úctě k nim, ne tak, jako ta parta na kterou jsem tak hrdý. Už od pátku se potkávám s nimi při přípravě všeho kolem závodu. Pracují naplno a zcela zadarmo. Letos se navíc nebudou mnozí z nich ani pochlubit svou prací rodinným příslušníkům, protože prostě klub po drastickém omezení nemá žádné volné vstupenky.

Nyní však k faktickým informacím. Klub má v prodeji vždy 2.000 na každý závod, včetně volných vstupenek pro akci s partnerem Globus. Platí každá prodaná i volná vstupenka, která byla vydána. Systém je nastaven tak, aby v hledišti byl pouze povolený počet diváků. Vstup do stadionu je řešen pro držitele vstupenek třemi vchody, aby nedošlo k porušení platné vyhlášky.

Diváci mající vstupenku na západní tribunu (E-D-C-B-Z-Y-X-V) vstupují hlavním vchodem, stejně jako na všechny ostatní závody.

Diváci mající vstupenky na sektor G-H a severní stání vstupují vchodem od nově otevřené školky. Diváci mající vstupenku k stání musí zaujmout místo v hledišti na tribuně G nebo H. Diváci mající vstupenky na východní tribunu (J-K-L-M-N-O-P-R) a diváci mající vstupenky na jižní svah k stání, vstupují vchodem z ulice Kolonie. Diváci se vstupenkou k stání zaujmou místa na tribuně P nebo R. Ještě jednou musíme upozornit, že žádný divák nemůže stát, proto všechny vstupenky jsou k sezení.

Prosím vezměte na vědomí, že diváci by se měli v hledišti chovat podle platných hygienických nařízení a pravidel.

Děkujeme za pochopení a věříme, že si závod užijete. Pro ty co se do hlediště nedostanou, nezbývá než vzít za vděk televizním přenosem. Jsme rádi, že se na tom klub mohl podílet.

( Zdroj: Petr Moravec, Foto: Miroslav Štenc )

 

INFORMACE K PLOCHODRÁŽNÍMU VÍKENDU