Na úterním tradičním vyhlášení nejúspěšnějších sportovců v Pardubickém kraji, které vlastně udělalo definitivní tečku za uplynulým sportovním rokem se výrazně prosadili sportovci AMK Zlatá přilba Pardubice.
Sportovcům v Pardubickém kraji podle odborníků kraluje kanoista Ondřej Rolenc, na druhém místě skončil náš Václav Milík a třetí pozici obsadil basketbalista Viktor Půlpán.
V rámci ankety Nejúspěšnější sportovec Pardubického kraje roku 2018 volili opět čtenáři svoji Hvězdu Deníku a u sportovních příznivců se tím nejlepším stal Václav Milík, ten hned večer ze slovinského Krška, kde se připravuje na nadcházející sezónu, všem svým fanouškům děkoval a sliboval, že udělá maximum pro to, aby jim i ten letošní rok zpříjemnil dobrými výsledky a pokud možno lepšími než v loňském roce.
Mezi kolektivy vyhráli futsalisté Chrudimi před basketbalisty Pardubic, bronzová příčka patřila jezdcům našemu klubu Zlatá přilba Pardubice.
Ocenění převzali z rukou zástupců pořádající Pardubické krajské organizace ČUS, která ve spolupráci s Pardubickým krajem, agenturou Sport Action a Deníkem toto vyhodnocení připravují otec Václava Milíka a manažer pardubických plochodrážníků Lubomír Vozár.

(Zdroj: Petr Moravec, Foto: Milan Křiček)

Jezdci oceněni v Pardubickém kraji