Plochodrážní rok 2023 je skoro celý připraven. Pardubický plochodrážní stadion bude opět svědkem mnoha bitev o národní, evropské i světové tituly. Vrcholem bude samozřejmě poslední zářijový víkend, kdy se bude ve Svítkově bojovat o 75. Zlatou přilbu udělovanou v našem městě od roku 1929. Jsme nesmírně šťastni, že podoba našeho plochodrážního svátku bude stejná jako v letošním roce.
Na první závody bychom měli jít v polovině dubna kdy do Pardubic zavítají reprezentační výběry Dánska, Velké Británie a Lotyšska, aby bojovali o postup do finále soutěže nazvané Mistrovství Evropy družstev. Soutěž vznikla v loňském roce a jednotlivé federace do této soutěže nasazovali opravdu skvělé jezdce. Fandové skvělé ploché dráhy a naší reprezentace se mají opravdu na co těšit.
Do Pardubic se sjedou také nejlepší junioři v kategorii do 19 let a budou zde bojovat 2. září o titul mistra Evropy v soutěži dvojic.
Do kalendáře našich závodů samozřejmě přibude ještě extraligový závod, ligový závod a termínově nejsou dotažena jednání o již tradičních a velmi kvalitních soutěžích jako je juniorské mistrovství polských družstev, středoevropský pohár pod názvem Macec cup nebo další měření kvalitních juniorů jedoucích se jako Nice cup.
Děkujeme všem partnerům i příznivcům za skvělou podporu v letošním roce, opět jste pro nás byli v této těžké době tím nejlepším palivem našeho snažení.
Krásné svátky Vánoční a úspěšný rok 2023.
Plochodrážní rok 2023 je skoro celý připraven