Sobotní dopoledne je posledním dnem kdy se na svítkovské dráze bude bojovat o body v letošní plochodrážní sezóně. Na programu je závod Přeboru České republiky a poslední mistrovský závod ve třídě do 125 ccm.

O přeborníkovi je sice rozhodnuto, v této soutěži má neotřesitelný náskok Ondřej Smetana, ale o druhé místo svedou v posledním měření sil souboj pardubický doyen Jaroslav Petrák s Michalem Škurlou. V závodě do 125 ccm je také o titulu rozhodnuto, mistrem se stal chabařovický Filip Šifalda, ale mladí jezdci nikdy své závody nevzdávají a tak zcela určitě i jejich souboje budou tím co diváka zaujme.

Jedná se o poslední závod sezóny a tato soutěž je pro to kdo se přihlásí. Takže diváci uvidí nejenom pravidelné účastníky, ale také skutečnou hvězdu současné ploché dráhy, jakou bezesporu Václav Milík je. Měřit síly s ním budou i další jezdci české reprezentace Hynek Štichauer a Zdeněk Holub. Milík navíc bude v závodě testovat český motocykl Jawa z Divišova.

Když navíc přidáme to, že po skončení závodu se až do dvou hodin bude možné vyzkoušet pardubický ovál spolu s pardubickými jezdci, myslíme si, že se jedná o pozvánku k zamyšlení.

Závod začíná v 10 hodin, vstupné bude jednotné – 50 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma.

POSLEDNÍ ZÁVOD VE SVÍTKOVĚ – SOBOTA 15. 10.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *