Vážení přátelé,

velmi pozorně sledujeme postup uvolnění všech restrikci plynoucích z problémů kolem viru a nemocí spojených jediným názvem COVID-19. Právě proto vznikají následující řádky.

Byli jsme rozhodnuti začít dnem, kdy děti slaví svůj svátek předprodej na náš slavný plochodrážní závod. Do dnešního dne však nám není znám žádný další postup v oblasti návštěvnosti akcí jako je Zlatá přilba.

Nechceme začít předprodej, kdy budeme prodávat vstupenky ob místo a třeba v říjnu začít doprodávat vstupenky do těchto sektorů, protože najednou to bude povoleno. Problém s tím spojený si zřejmě každý domyslí. To je hlavní důvod našeho váhání.

Věříme však tomu, že současný příznivý vývoj bude pokračovat a odpovědní v této oblasti dají jasnější odpověď. Na základě tohoto přesvědčení naposledy posuneme začátek předprodeje a to na 15. června. V tento den zahájíme předprodej třeba i jenom do tří sektorů (C – D – Z). To je naše rozhodnutí.

Prosím věřte nám, že je nám to nesmírně líto, ale snad se nám všem podaří sejít se 1. – 3. 10. v hojnějším počtu než je v současné době umožněno. Děkujeme za pochopení.

Předprodej ještě jednou posunut