Tři juniorské výběry si dávají na začátku týdne dostaveníčko na pardubickém plochodrážním stadionu ve Svítkově. Naši junioři dostanou příležitost změřit své síly s juniory Dánska a Švédska. Tedy s týmy, které spolu s Polskem patří ke světové elitě a přípravu berou nesmírně vážně o čemž svědčí jejich sestavy plné známých jmena mimochodem budou k vidění souboje čtyř stálých účastníků loňské ho finále MS juniorů. Samozřejmě i Milan Špinka by chtěl postavit nejsilnější výběr, ale zranění kosící juniory pražského Olympu mu zatím příliš radosti nedělá. Připraven by měl být náš nejlepší junior Eduard Krčmář, toho by měli doplnit především Patrik MIkel a Filip Hájek s Josefem Novákem. Zbývající jména budou známá asi až v pondělí. Protože kromě zraněných Zdeňka Holuba a Michala Škurly se omluvili i někteří další juniorští jezdci a tak české juniory posílí zřejmě zatím ne ještě dvaadvacetiletý Ondřej Smetana.

Švédský tým přijíždí v této sestavě Joel Andersson, Alex Johansson, Joel Kling, Kenny Wennerstam, Filip Hjelmland, Christoffer Selvin a Alexander Woentin. Samozřejmě kvalitní je i sestava Dánů, ale všechny příznivce zřejmě jako první zaujme jméno jejich šéfa. Sestavu Patrick Hansen, Mikkel B Andersen, Jonas Jensen, Jason Jørgensen, Mads Hansen a Kenneth Jürgensen totiž povede jedna z velkých legend tohoto sportu, mnohonásobný mistr světa a mimochodem také dvojnásobný vítěz Zlaté přilby Hans Nielsen.

Začátek tohoto tréninkového závodu je plánován kolem 17 hodiny, ihned po tréninku všech týmů, který je na pořadu od 16 hodin. Shodné měření sil se uskuteční i o den později v úterý na pražské Markétě.

V PONDĚLÍ 3. DUBNA VE SVÍTKOVĚ ZAČÍNÁ PLOCHODRÁŽNÍ SEZÓNA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *