V úterý 22. dubna vstoupí do letošního ročníku plochodrážní Extraligy obhájce titulu z Pardubic. Na pražské Markétě se vlastně začne tak jak se loni skončilo, pouze týmy budou v trochu pozměněných sestavách. Čeká nás souboj vicemistra z Prahy z mistrem s Pardubic.

Pražané již dávno předem avizovali účast vedoucího jezdce seriálu Grand Prix Nicki Pedersena. Dále se vedle Josefa France a Matěje Kůse může objevit ještě jeden zahraniční jezdec, jeho jméno nebo lépe řečeno, zdali to tak bude se dozvíme v nejbližších hodinách. Zbytek týmu vybere Tomáš Topinka při zranění Zdeňka Holuba z kvarteta Michal Škurla, Filip Šitera, Martin Gavenda, Ondřej Smetana.

Pardubický manažer se dostal před začátkem sezóny do nezáviděníhodné role. Nečekaný konec sportovní kariéry Lukáše Drymla zcela jasně určil tu skutečnost, že pardubičtí vyjedou do závodu se dvěma cizinci. Tím prvním by měl být Patryk Dudek, druhé jméno bude známo v pátek. Jisté je, že to nebude žádná z hvězd loňského týmu. Protože nečekaný úterní televizní závod britské ligy s Belle Vue v jedné ze dvou hlavní roli nepustí do Prahy jak Mateje Žagara tak Scotta Nichollse. Lubomír Vozár může počítat s Václavem Milíkem, Alešem Drymlem, Hynkem Štichauererm a s čerstvým otcem syna Tomášem Suchánkem. Poslední místo v sestavě obsadí René Vidner.

Začátek závodu je v 18 hodin a pardubičtí jezdci věří, že i když v začátku soutěže není klubem oořádán zájezd na tento závod v podporu svých příznivců.

V úterý startuje extraliga

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *