Nejslavnější plochodrážní závod v České republice přivítá v letošním roce členy Autoklubu ČR se slevou na vstupném! Každý člen může výhodně zakoupit vstupenky na tribunu L (východní tribuna) za zvýhodněnou cenu se slevou 25%, tedy za jedinečných 300 Kč. Tribuna L se nachází přímo naproti cílové rovince, to znamená, že každého člena Autoklubu čekají jedinečné zážitky! Kdo bude v cíli první tentokrát? To mohou vidět členové Autoklubu letos 6. října na stadionu ve Svítkově.

Způsob využití slevy

1) Osobní prodej – Člen Autoklubu ČR si zakoupí vstupenku osobně na plochodrážním stadionu v Pardubicích. Slevu získá na základě předložení platné členské karty Autoklubu ČR.

2) Internetový prodej – Člen Autoklubu ČR si objedná vstupenku na internetové adrese vstupenky@zlataprilba.cz, v objednávce musí být uvedeno jméno, adresa a číslo členské karty Autoklubu ČR. Pořadatel vystaví prodejní doklad a po uhrazení členem budou vstupenky odeslány na příslušnou poštovní adresu.

3) Prodej na dobírku –  Člen Autoklubu ČR si objedná vstupenku na internetové adrese vstupenky@zlataprilba.cz, v objednávce musí být uvedeno jméno, adresa a číslo členské karty Autoklubu ČR. Vstupenky budou odeslány na uvedenou adresu. V tomto případě připočítáme poštovné za dobírku.

Kde slevu využít

Vstupenky lze objednat na vstupenky@zlataprilba.cz nebo zakoupit osobně na plochodrážním stadionu.

Zlatá přilba Pardubice
ul. Motoristů 300
530 06, Pardubice – Svítkov

 

https://clenstvi.autoklub.cz/vyhody-clenstvi/sleva-25-na-zlatou-prilbu-pardubice-2019/

 

( Zdroj: autoklub.cz )

Vstup se slevou 25% na Zlatou Přilbu města Pardubic