AMK ZP pardubice si dovoluje seznámit z úvodními informacemi k závodu Mistrovství Evropy jezdců do 21 let, který se koná v pátek 13. června od 18 hodin na plochodrážním stadionu ve Svítkově.

Začátek tohoto závodu ve kterém se bude bojovat o pět postupových míst do finále tohoto šampionátu je v 18 hodin.

Mezi největší favority závodu bude bezesporu patřit pardubický jezdec Václav Milík, účastník nedávné Grand prix České republiky a také finalista letošního mistrovství světa v této kategorii. Dalšími českými jezdci budou Eduard Krčmář a Zdeněk Holub, tedy ve své podstatě naši nejlepší jezdci v této kategorii a členové loni bronzového týmu z mistrovství světa družstev.

Největší soupeře hledejme především v sestavě Polska, které vévodí Krystian Pieszczek, i on je finalista letošního světového šampionátu. Také další dva polské jezdci jsou vedeni jako favorité a to Pawel Przedpelski a Kacper Woryna. Velmi kvalitní jezdec přijíždí i z Lotyška, které bude reprezentovat jeho největší naděje Andžejs Lebeděvs.

Sázíme na zcela netradiční pátek, protože o víkendu bývá v Pardubicích poměrně mnoho akcí. Věřím, že tím mnoha příznivcům dáme šanci náš závod v klidu navštívit. Jako tradičně se těšíme naše mladé příznivce, kteří mají vstup do 15-ti let opět zdarma. Navíc vycházíme vstříc i jejich doprovodu a každý kdo k nám příjde s těmito příznivci má nárok na zlevněné vstupné. To normální je 100 Kč, zlevněné 70 Kč.

Podrobné informace k závodu vydáme v tiskové zprávě po uzavření startovní listiny.

SemifinaleME2014

13. 6. Semifinále ME jezdců do 21 let

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *