Sobotní loučení s plochodrážní sezónou 2013 začne ve Svítkově v sobotu úderem 10 hodiny. To odstartuje poslední závod Přeboru České republiky. Na jeho startu se objeví i takoví jezdci jako letošní vicemistr České republiky Václav Milík a třetí z národního šampionátu Josef Franc. Jinak to bude především představení mladých juniorských jezdců  a těch, kteří nemají tolik závodních příležitostí. Převahu ve startovní listině mají domácí jezdci, postaví se jich na start celkem šest.

V parkovišti závodních strojů bude však přítomna i tak úspěšná trojice z bojů o extraligový titul Aleš Dryml, Tomáš Suchánek i Hynek Štichauer a podívat se přijde i  smolař sezóny Lukáš Dryml. Závod je totiž pojímán jako loučení s plochodrážní sezónou a pro pardubické fanoušky je to přímo setkání s mistry letošní plochodrážní sezóny. V Pardubicích skončil ten extraligový, v závodech dvojic, individuální, juniorský i ten na krátké dráze ve třídě do 125ccm. Nu a zcela určitě patří pardubické ploché dráze i primát hodně ceněný – má nejlepší fandy.

V sobotu mají fandové přístup do hlediště plochodrážního stadionu bezplatně. Při dodržení všech bezpečnostních předpisů mohou vidět závodníky i v depu a po skončení závodu kdy se plánuje od 12 hodin volné ježdění na závěr sezóny dojde i k tak populárnímu svezení statečných (především dětí) s našimi jezdci. Zájemci se budou moci vyfotografovat nejenom s nimi, ale třeba i s pohárem pro MČR.

Jste srdečně zváni.

Startovní listina:

1

MILÍK Václav Pardubice

2

VIDNER René Pardubice

3

VELINSKÝ Luboš Pardubice

4

HÁJEK Filip Markéta

5

ŠKURLA Michal Markéta

6

HOLUB Zdeněk Markéta

7

KLEIN Michal Mšeno

8

NOWACKI Krzysztof Slaný

9

MIKEL Patrik Březolupy

10

ŠTĚROVSKÝ David Pardubice

11

KRUPIČKOVÁ Michaela Divišov

12

SMETANA Ondřej Markéta

13

NOVÁK Josef Pardubice

14

SLEZÁK Dominik Žarnovica

15

PETRÁK Jaroslav Pardubice

16

FRANC Josef Markéta
SOBOTNÍ SVÍTKOVSKÉ LOUČENÍ
SETKÁNÍ S MISTRY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *