Pardubičtí plochodrážníci a jejich příznivci míří na pražskou Markétou, aby svedli poslední extraligovou bitvu letošní sezóny. Všichni v klubu vědí, že poslední krok bývá nejtěžší a o tom nedělním to platí dvojnásob.

Pražané vyráží do závodu se stejnou sestavou jako ve středu, pardubický tým musel udělat jednu změnu když Patryka Dudka střídá Chris Harris. Třetí nejlepší Brit letošní sezóny byl osloven po té co vešlo ve známost, že jezdce Zielone Gory čeká v neděli velké loučení s plochodrážní sezónou na domácí dráze. První myšlenka sice padla na Scotta Nichollse, který letos odvedl v našich barvách skvělé služby, ale i ten musí absolvovat závody v Anglii a tak už od minulého pátku víme, že v Praze nepojede. Proto jsme oslovili dalšího Brita Chrise Harrise. Ten bez váhání naší nabídku minulý týden přijal a my věříme, že spolu s Matejem Žagarem a především s pardubickými jezdci udělá ten poslední důležitý krok k desátému titulu pardubické historie.

Naše sestava: Chris Harris, Aleš Dryml, zraněný Lukáš Dryml opět bude nahrazován ostatními jezdci, Tomáš Suchánek, Matej Žagar, Hynek Štichauer, Václav Milík. (Věříme, že Hynek bude v pořádku  po středečním těžkém pádu).

Kapitolou samo o sobě je vztah našich příznivců ke klubu. Už v minulém roce nás v Praze byli naši fandové ve většině a nejinak tomu bude zřejmě i v neděli. Pánové Hruška a Tomášek ze společnosti HT Kovo během pátečního dne vzhledem k obrovskému zájmu sehnali druhý autobus pro příznivce pardubické ploché dráhy. Není v současné době mnoho sportovních klubů s takovým zázemím fanoušků. Věřte, že si toho naši jezdci velmi váží a pokud ten poslední krok vyjde, je to i vaše zásluha vážení příznivci.

V neděli na Markétě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *