logo_2015

I letos proběhne na začátku roku tradiční vyhlášení ankety „Nejlepší sportovci Pardubicka“, tentokrát za kalendářní rok 2014. Dekorování nejlepších sportovců regionu proběhne letos v úterý 20. ledna 2015 od 18:00 hod. v Kulturním domě Hronovická. Organizátorem anket je Město Pardubice ve spolupráci s Pardubickou sportovní organizací, pořadatelství slavnostního vyhlášení se ujala opět agentura Remoex C, mimo jiné i partner našeho slavného závodu.

Na pódiu KD Hronovická se představí během večera 36 sportovců z Pardubicka, kteří převezmou ocenění za své výsledky v minulém roce. Kategorie jsou rozdělené obdobně, jako v předchozích letech. Kromě kategorií individuálních, rozdělených na seniorské a mládežnické, dojde také na kolektivy, ale rovněž i na trenéry, zdravotně postižené sportovce i na populární Síň slávy.

Především díky výkonům Václava Milíka se toto vyhlášení týká i AKM ZP Pardubice. Jeho výsledky a titul získaný juniorským družstvem se setkal ze zájmem hodnotitelů sportovních výsledků loňského roku bude součástí vyhodnocení.

Komise, která měla za úkol vybrat nejlepší sportovce Pardubicka roku 2014, neměla vůbec lehký úkol,“ říká místopředseda sportovní komise Města Pardubic Petr Klimpl. „Působí zde řada velmi úspěšných sportovních klubů, které skvěle reprezentují nejen Pardubice, ale i celou Českou republiku. V uplynulém roce získali pardubičtí sportovci celou řadu významných sportovních úspěchů – máme mistry světa, mistry Evropy, nespočet mistrů republiky. Porovnat jednotlivé výsledky v různých druzích sportů nebylo vůbec jednoduché. Nakonec vzešla desítka nejlepších v kategorii dospělých i dorostu, byly určeny i týmy, které si zaslouží ocenění.

V rámci slavnostní akce se diváci dočkají rovněž kulturního vystoupení, hlavním „hrdinou“ této části bude zpěvák Jakub Smolík, který oživí přibližně dvouhodinový program svými písničkami. Protože Pardubice jsou město s hlubokou sportovní tradicí, nebudou chybět ani čelní představitelé pardubického politického života.

Ze zaslaných kandidatur vybírala Sportovní komise Rady města Pardubice nejlepší sportovce, kteří stanou v úterý 20. ledna 2015 na pódiu Kulturního domu Hronovická. Vstupné na tuto zajímavou akci, během které bude možné vidět nejlepší sportovce Pardubicka, je zdarma.

plakat_nahled-page-0

Sportovec Pardubicka 2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *