aktualizováno 01.10.2014, 22:05 –

40. Zlatá stuha juniorů / 40th Golden ribbon „U21“

1 Klein Jannik AUT
2 Bjerre Lasse DEN
3 Thomsen Anders DEN
4 Thomsen Tobias DEN
5 Mustonen Jesse FIN
6 Lunna Nike FIN
7 Mauer Steven GER
8 Riss Erik GER
9 Benkö Roland HUN
10 Castagna Michele Paco ITA
11 Vicentin Nicolas ITA
12 Czaja Artur POL
13 Pieszczek Krystian POL
14 Woryna Kacper POL
15 Ivačič Matic SLO
16 Kovačič Žiga SLO
17 Búri Patrik SVK
18 Čejka Roman CZE
19 Holub Zdeněk CZE
20 Krčmář Eduard CZE
21 Mikel Patrik CZE
22 Milík Václav CZE
23 Smetana Ondřej CZE
24 Škurla Michal CZE

Youth Jawa Cup 2014

1 Fencl Adam CZE
2 Novák Josef CZE
3 Khvan Kiril RUS
4 Chugunov Gleb RUS
5 Turowski Marcin POL
6 Kopec-Sobczyński Igor POL
7 Liebman Celina GER
8 Wachs Fabian GER
9 Whitemore Lewis GBR
10 Parkinson-Blackburn Jack GBR
11 Bulanowski Adrian POL
12 Smith Jack GBR

MS jezdců do 21 let / 2014 FIM Speedway World Championship U-21

1 Milík Václav CZE
2 Bellego David FRA
3 Pawlicki Piotr POL
4 Bech Jensen Mikkel DEN
5 Andersen Jonas B. DEN
6 Wozniak Szymon POL
7 Thorssell Jacob SWE
8 Porsing Nicklas DEN
9 Manzares Gino USA
10 Bjerre Lasse DEN
11 Krčmář Eduard CZE
12 Pieszczek Krystian POL
13 Michelsen Mikkel DEN
14 Gomolski Kacper POL
15 Engman Fredrik SWE
16 Jakobsen Nikolaj DEN
17 Holub Zdeněk CZE
18 Škurla Michal CZE

66. ZP města Pardubic / 66th Golden Helmet

1 Holder Chris AUS
2 North Dakota AUS
3 Wallner Fritz AUT
4 Covatti Nicolas ARG
5 Pavlic Jurica CRO
6 Andersen Hans DEN
7 Bjerre Lasse DEN
8
9 Hougaard Patrik DEN
10 Harris Chris GBR
11
12 Hefenbrock Christian GER
13 Riss Erik GER
14 Wölbert Kevin GER
15 Magosi Norbert GUN
16 Castagna Michele Paco ITA
17 Vicentin Nicolas ITA
18 Burza Stanislaw POL
19 Holta Rune POL
20 Kościuch Norbert POL
21 Miedziński Adrian POL
22 Walasek Grzegorz POL
23 Zabik Karol POL
24 Čonda Aleksander SLO
25 Voldrih Matic SLO
26 Lindgren Fredrik SWE
27 Kobrin Andrij UKR
28 Manzares Gino USA
29 Franc Josef CZE
30 Málek Martin CZE
31 Dryml Aleš CZE
32 Krčmář Eduard CZE
33 Milík Václav CZE
34 Suchánek Tomáš CZE
35 Šitera Filip CZE
36 Štichauer Hynek CZE

 

Soubory ke stažení v pdf

Časový rozvrh

Startovní listiny a informace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *