Dnes byly potvrzeny termíny finálových závodů Extraligy družstev. Pražský Olymp jako vítěz základní části měl právo volby zda začne doma nebo venku. Proti loňskému roku zvolil domácí koncovku. Ta se uskuteční v neděli 13. října od 14 hodin.

Pardubický závod se uskuteční tak jak již bylo avizováno ve středu 9. října v 18 hodin. Věříme v absolutní podporu našich přizvnivců. Prosím příjďte nás povzbudit a věřte jako my – do třetíce to už musí vyjít. Cena vstupného se nemění a je tak jak po celou sezónu 100 Kč. (děti do 15 let mají vstup zdarma).

Na třetí pardubické finále v řadě opět pořádáme spolu s HT Kovo zájezd. Ten se uskuteční v neděli 13. října. Odjezd autobusu je z horního parkoviště u zimního stadionu (u kotviště) v 11 hodin. Cena zájezdu je symbolických 100 Kč. Platba přímo v autobuse. V ceně není zahrnuta vstupenka na závod. Navrat do Pardubic po skončení finále.

Zájemci o zájezd se mohou hlásit na E-mail: amk.zp@wo.cz a zájemce musí kromě svého místa a počtu osob uvést především své jméno a svůj E-mail. Vaše účast bude potvrzena.

FINÁLE EXTRALIGY
STŘEDA 9. 10. PARDUBICE – PRAHA
NEDĚLE 13.10. PRAHA – PARDUBICE
INFORMACE O ZÁJEZDU

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *